Ciekawa odzież uliczna.

Ciekawa odzież uliczna.

Wśród osób szczególnie młodych w ostatnim okresie bardzo popularna jest w ostatnim okresie odzież uliczna, może trochę kibicowska. W każdym razie na tej odzieży prezentowane są różnego rodzaju wizerunki różnego rodzaju.

Tutaj macie kilka takich zdjęć.

odzież uliczna odzież uliczna odzież uliczna odzież uliczna
Zdjęcia pochodzą ze strony sklepu http://www.fanatyksklepkibica.pl/

Zastanawiam się jednak czy tego typu odzież kibicowska, to tylko przejaw mody, czy będzie dłużej obecna na naszych ulicach. Formalnie zależnie od wizerunku może ona nam odpowiadać lub nie. Jest to zależne właśnie od tego co prezentuje dana bluza czy koszulka.

Przeglądając kilka zdjęć takiej odzieży nawet można powiedzieć, iż człowiek złapał się za głowę i pomyślał sobie, co ci ludzie wymyślają i co zakładają na siebie. Podczas spaceru wieczornego jak zobaczy takie coś można się naprawdę wystraszyć. Jednak jak patrzy się na różnego rodzaju filmy to powinniśmy być do tego przyzwyczajeni. Jednak zawsze jest jakieś ale.

Taka odzież moim zdaniem oczywiście pasuje do osób młodych, a już osoby bardziej doświadczone życiowo w takiej odzieży ulicznej chyba źle by wyglądali.

Nie wiem co wy sądzicie w tym temacie i jak uważacie. Oczywiście każdy może mieć własne odczucia w tym zakresie i wiele z pewnością zależy od przedstawionych grafik na danej odzieży. Są one bowiem bardzo różne jak widać na powyższych zdjęciach. Pewnie to kwestia gustu.