Brexit – co dalej Anglio?

Świat zmienia się wokół nas i z dnia na dzień budzimy się w nowej rzeczywistości. Ciekawe czy decyzja którą podjęli Brytyjczycy podczas ostatniego referendum wyjdzie im na dobre. Patrząc, co się dzieje na wyspach z częścią regionów może się okazać, iż to był bardzo kosztowny błąd.

Zresztą jak czyta się co ludzie teraz wyszukują, to tak jakby głosowali, ale nie wiedzieli za czym, czy można powiedzieć przeciw czemu.

Niestety tak już bywa, iż ludzie są czymś, lub przeciw czemuś i sami do końca nie wiedzą jak to jest i jak ma być ostatecznie.

 

Teraz może się okazać, iż Anglia jaką znamy przestanie istnieć, gdyż Irlandia, Szkocja nie zgadzają się z wynikiem tego referendum. Do tego dochodzą do nas opinie, iż nie było ono do końca wiążące.

Teraz czeka nas kilak tygodni niepewności i niewiadomych. Jednak ma to dla nas również znaczenie, bo formalnie Unia powinna przejść pewną transformacje, jednak czy tak się stanie, ciężko wyczuć. Może właśnie Brexit wymusi te zmiany na lepsze. Zobaczymy i to pewnie już niedługo.

One comment

Comments are closed.