Zmiany u mnie w kuchni

Mam w planach taka małą zmianę swojej kuchni, gdyż chce tam wstawić panele szklane z grafiką na szkle. Najlepiej aby był tam wizerunek Warszawy, może z logo klubu piłkarskiego Legia Warszawa i zastanawiam się czy to dobre rozwiązanie. Nie wiem co sądzicie na ten temat i jak wam się podobało by takie rozwiązanie. Mniej więcej chodzi mi o taki panel jednak z wizerunkiem dotyczącym Warszawy.

Grafika na szkle Warszawa

Nie koniecznie jak na tych drzwiach z grafika Pałacu Kultury w Warszawie, ale coś, co pokazuje nam Warszawę i moje przywiązanie do piłki nożnej i sportu.

witryny szklane warszawa

Chyba w sumie nie jest to głupie rozwiązanie. Grafika na szkle rozwija się i widać ją w każdym miejscu, do tego można ja wykorzystać na drzwiach, witrynach, panelach szklanych w sumie w każdym miejscu i to zarówno w domach, jak i firmach.

Dlatego wydaje mi się, iż jest to dobre rozwiązanie, a jednocześnie sprawi, iż miejsce w którym mieszkam, zmieni się ogromnie właśnie pod wpływem tego typu zmian.

Poza tym będzie to, co ja sam chce, aby było zrobione, a jeśli dobiorę kolorystykę taka, jaka właśnie planuje, spodoba się to wielu moim znajomym.

Jakbyście mieli jakieś ciekawe przykłady właśnie wykorzystania grafiki na szkle, wzorów, wizerunków, które można by wykorzystać, piszcie w komentarzach lub na FB, aby można było zerknąć i jak co to skopiować, zmienić i dać do siebie. Z każdej grafiki, można bowiem wyłapać coś ciekawego lub jakiś mały element, który człowiek chciałby aby znalazł się u niego, lub może to spowodować zmianę naszej grafiki na trochę inną przy wykorzystaniu wzorców od innych.

 

W każdym razie jak co poprzez kliknięcie w zdjęcie możecie wejść na stronę skąd te zdjęcia zaczerpnąłem i zerknąć na inne grafiki na szkle jakie można wziąć pod uwagę w swoich kuchniach czy pokojach, jednak tylko te dwie tutaj widoczne przypadły mi do gustu.

2 comments

  1. Panele szklane do kuchni to coś czego można tylko pozazdrościć jeśli ktoś się na nie zdecydował. U znajomych wyglądają one wręcz obłędnie. niestety u mnie na chwile obecną panele szklane nie wchodzą w rachubę, ale w przyszłości na pewno. Nie wiem jednak czy wizerunek Warszawy to dobre rozwiązanie. Czy nie lepsze byłyby jakieś różne odcienie jakiegoś koloru.

  2. każdy może mieć swoje zdanie, ale dzisiaj chyba panele szklane w naszych kuchniach to coś naturalnego i normalnego. nie wyobrażam sobie dzisiaj kuchni bez odpowiednio dobranej grafiki na szkle, która upiększa nasze kuchnie i nasze otoczenie.

Comments are closed.