Portale ogłoszeniowe

Ogłoszenia regionalne

Szukam jakiegoś dobrego spisu portali ogłoszeniowych, gdyż muszę umieścić trochę ogłoszeń najlepiej na portalach regionalnych. Miasta nie mają za bardzo znaczenia, gdyż muszę dotrzeć do wielu osób w wielu miastach. Im więcej tym lepiej. Dlatego proszę dodawać portale, jakie znacie w komentarzach do tego wpisu lub adres jakiegoś spisu portali ogłoszeniowych. Postaram się odpowiednio modyfikować ten wpis i zresztą jak ktoś będzie chciał, może skorzystać z tej listy.

Uważam, iż dzisiaj właśnie w niektórych dziedzinach ogłoszenia, są najlepszym sposobem dotarcia do potencjalnych klientów, czy też zaprezentować swoją ofertę.

Lista regionalnych portali ogłoszeniowych:

www.bazaofert.biz
www.bazaofert.augustow.pl
www.bazaofert.bydgoszcz.pl
www.bazaofert.elblag.pl
www.bazaofert.elk.pl
www.bazaofert.gniezno.pl
www.bazaofert.kalisz.pl
www.bazaofert.karpacz.pl
www.bazaofert.katowice.pl
www.bazaofert.kolobrzeg.pl
www.bazaofert.konin.pl

Lista aktualna jest na dzień dzisiejszy, czyli umieszczenia tego wpisu.

4 comments

  1. RadomLokalne.pl to darmowy serwis ogłoszeniowy oraz katalog firm, z miasta Radomia oraz okolic. Ogłoszenia możemy dodać lub przeglądać w następujących kategoriach głównych: kupię/sprzedam, nieruchomości, praca, motoryzacja, usługi, towarzyskie. W serwisie znajdują się tylko aktualne
    i sprawdzone ogłoszenia, ponieważ jest on codziennie moderowany.

    1. Ogłoszenia regionalne – a ktos w ogóle z nich korzysta. ne lepiej korzystać z dużych portali ogłoszeniowych gdzie znajdziemy podkategorie z nazwami miast np. Bydgoszcz, konin, Kalisz, katowice i tak dalej, czy tez województwami – Mazowieckie, Wielkopolski?

  2. Dzięki za te kilka portali ogłoszeniowych, ale przydało by się zwiększyć ich liste o kolejne.

  3. Ogłoszenia – chyba lepiej korzystać z dużych portali – takie jest przynajmniej moje zdanie i pewnie nie tylko.

Comments are closed.