Anty Blog startuje

Anty Blog startuje

Na początek witam wszystkich na blogu. Jestem właśnie w trakcie wyboru jak blog dokładnie będzie wyglądał, jednak biorąc pod uwagę nazwę bloga ANTY BLOG zastanawiam się and tym aby blog był w ciemnych kolorach. Różnych odcieniach czarnego i szarości. Nie wiem czy to dobre rozwiązanie, czy takie tworzenie strony internetowej jest OK, ale wydaję mi się, iż taka kolorystyka będzie odzwierciedlała to, co znajdzie się na blogu i o czym będzie tutaj pisane.

W każdym razie tak widzę moją stronę i w tym kierunku będę zmierzał. Tak więc w ciągu najbliższych kilku dni możecie być pewni, iż będzie się zmieniał wygląd tej strony. Gdy ostatecznie podejmę decyzję co do tego, jak ma strona wyglądać, oczywiście postaram się was o tym poinformować w stosowny sposób.

Zapraszam więc do zaglądania na bloga, a już niedługo powstanie konto strony na FB, aby każdy był na bieżąco. Jakiegoś newslettera nie planuje, ochrona danych osobowych i tak dalej, jednak mam nadzieje, że po przeczytaniu kilku tekstów będziecie tutaj wracać od czasu do czasu.